EKLEKTIK Golf Clubu Brno 2018

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.VOKŘÁL Jonáš454344443444444424469
2.DUBŠÍK Pavel545234433544552534570
3.VEČEŘA Rudolf354345423644543424571
3.VESELÝ Martin354344432544453544471
5.KŘENEK Jan254244444534453544573
5.ONDRUCH Vít564345442545553433473
5.HORNÁ Lucie555344543545442524573
8.CHALOUPKA Michal356344434545542525474
9.POLIŠENSKÝ Zdeněk René155334434844544444375
9.KROUPA Tomáš264345443554562434475
9.STANĚK Jan255345443554543534475
9.SEDLÁČEK ML. Jan555344344645553524475
13.KOTRBÁČEK Václav164344443454643634576
13.SEDLÁŘ Jaroslav156344434634543554476
13.POLÁKOVÁ Mariana354345443545543535576
13.FIALA Zbyněk564344433645644534476
17.NOVOTŇÁK Radek554244542644642645677
18.JÍZDNÝ David155345444545644535479
18.MAREČEK Petr276344543444554435579
18.HLAVINKA Radovan365454444544543534679
18.SEDLÁČEK Jan455344443644545545579
22.NESTRAŠIL Stanislav164344444655644533680
22.PANUŠ Vilém255344343655544645580
22.PROS Roman455345343546644646380
25.POLAN Richard154444433655643537681
25.NOVÁK Lukáš264254454645554634581
25.PACHOVSKÝ Zdeněk256344534555454554581
25.KOLÁČKOVÁ Eva464354543545563536581
29.ŠMEJKALOVÁ Melanie155547353544563544582
29.MECHLOVÁ Eliška156356444645533536582
29.MOJŽÍŠ Milan165355444745544544482
29.SYMERSKÝ Jiří175344433744444655682
29.KUBÁSEK Radek366346443544553634782
29.HOFFMANN Jaromír464345544544654536582
29.MATOUŠ Milan464445444645653534682
36.STARÁ Karolína155449434544635644483
36.JÍZDNÝ Tomáš176344543644544554683
36.HÁJEK Karel355534544844544545583
39.SEDLÁČKOVÁ Jana575354644735544635484
40.POLÁK Hynek155364454744553557485
40.VESELÝ Kryštof Jan155344543654565556585
40.KLEMENT Pavel264345544645654645585
40.WERNER Juraj255365453645554565485
40.NEKUŽA Karel275435443555644645685
40.TUČEK Ladislav275354543545454646685
40.FAJKUS Roman475335454644754634685
47.ŠUSTEK Jan155365554544654545686
47.KREML Pavel166334444745563656586
47.ROSÁK Michal275346644544563645586
50.LUBOJACKÁ Vladimíra185445553636553555587
50.DRACHOVSKÁ Michala165344444746654545787
50.HLINOMAZOVÁ Sofie265345543645754655587
50.VOSKA Lubomír475254543645754655587
54.NOVÁK Ivo265355553555745546588
54.STEHNO Alois255445543656554565688
54.MIČKA Jiří365345554655563646588
54.SVÁTEK Jan475356552644563744788
54.NĚMEČKOVÁ Yvona575355553655644635688
59.VRÁNA Zdeněk276445543764755535489
59.MICHELFEIT Stanislav373345444655746664689
61.ELLER Richard166445443556554655890
61.BRYCHTA Michal166365454545566545690
61.CHUDÝ Jiří276345454656654645590
61.VAŠÍČEK František265375544655664536590
61.NEDBÁLEK Pavel265346555645554746590
66.CHADIM Pavel165254653873755645591
66.PICEK Libor165244543755785556591
68.ŘEHÁK Vladislav155445555644674646792
68.TRTÍLEK Stanislav177255554645655655592
68.STARÝ Václav157354545755563746692
71.KRAUSE Jaroslav164366455755763556593
71.NOSSEK Tomáš165244444657845857593
73.MÁLEK Petr176356554564665545794
73.MIČKA Robert177336645645555755694
73.VOSTAL Luděk166445554647656645694
73.MATĚJKA Zdeněk286465443646755744694
77.HOVORKA Miloš1693564531054655554595
77.HLADÍK Pavel1554454566545731056695
77.HANÁK Stanislav256476544845764645595
77.FIKERA Marek375365644736653767595
81.TOMEČEK Christian Lucas178346444664863757496
81.ŠTĚPÁNEK Martin276355663754574655796
81.HLUBINKA Martin276454654845644756696
81.KOMÁREK Jan275537534866664645696
85.BUBRLE Filip185344745956654745697
85.VAŠEK Vladimír166466553755855754597
85.HOFFMANN Petr157546654845654556797
85.KASPAR Martin156455564865564648597
89.POSPÍŠIL Pavel167465556756654654698
89.KARÁSEK Ivo266365553566774847598
91.BROKEŠ Jiří175356965845654745599
91.MALÝ Vratislav376357843756665646599
93.NITSCHNEIDER Richard1566748636477437575100
93.KAFONĚK Ludvík1954456546666758446100
93.ČTVRTNÍČKOVÁ Jana2964555647456548557100
96.BEZDĚK David1857566557645756356101
96.HÁJKOVÁ Marcela2762667547657648366101
96.ČTVRTNÍČEK Miroslav2764665437466648757101
99.PAVLÍK Vladimír1664655579667547446102
99.SVOJANOVSKÝ Jindřich1863584645676457756102
99.GAJDOŠ Martin16115566436555457568102
99.KASPAR Tadeáš1663576647657646477102
99.SLOVÁČEK David1953455546657776396102
104.REMUNDOVÁ Kateřina2874675456577656465103
104.BEZDĚK Martin2674656446556677667103
106.SOBOTKA Tomáš1753786546566846666104
107.URMINSKÝ Ondřej18545774476673574115105
108.OTIEPKOVÁ Ester2883665457577748466106
109.JÍZDNÝ Antonín1874476557677746386107
109.FLORIAN Richard1964687656486666455107
109.BORDIGNON Marco1866776535666748467107
109.STEJSKALOVÁ Michaela1985787557546536377107
113.BENEŠ Petr1764665476677548858109
113.KREJČÍ David1774766546768737577109
113.JANDORA Miroslav1763766377658668567109
113.STARÝ Václav16646105547664668569109
113.HÁJEK Libor2784666657577656576109
113.OPLATKOVÁ Marta3973666556579647477109
119.ŠIMÍK Michal1966757548466757666110
120.ROHLÍNEK Tomáš1763677547659669667112
121.ROHLÍNEK Pavel1863656667778977465113
121.DOSTÁLOVÁ Hana166410665685575585106113
123.ŠEDIVÝ Miroslav18946666465656710787116
124.CHADIMOVÁ Radka1984768638789766366117
125.VALENTOVÁ Hana191047767474687467710120
126.KOCIAN Tomáš1111047665387610657788124
127.ČERVINKA Petr1974886657858579788125
128.PROCHÁZKA Jakub198772756749109569712129
129.URMINSKÁ Hana11185812127612768977777146


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BAROŠ Michal176345453566565656
BŮŽKOVÁ Hana198478549667559566
CHODÁKOVÁ Natalie1107556886566458486
CHUDÁ Kateřina16547646845575657
DALÍK Jaromír176468335747
DANIELOVÁ Věra186346646667747376
DOSTÁLOVÁ Tereza1864875761077985577
DROBÍLEK Radovan175665463567745656
FERKO Peter15345556555645367
HAMZÍKOVÁ Emílie16379555867106610678
HANÁK Lukáš167655656446636556
HAVRÁNKOVÁ Ivana188585555677657776
JEŽEK Radek1663765656558377
KLANICA Jaromír1554675536565365
KOBZA ST. Miroslav267566554765637457
KOLLER Ivan17736386644655
KOSTLÁN Pavel1865665558685975
KOZÁK Rostislav17544564448754757
KOZÁKOVÁ Alena197366765788557797
LUKSCHEIDER Marcel1793581254777659386
MIČÁNEK Lubomír1654665565645665
NOVOTNÝ Jan166354735539536457
OPLUŠTIL Radek1784466686
OŠMERA Jiří17969865388776969
PANCHARTEK Pavel161045676547546569
POLANOVÁ Alexandra17464875676566676
POLÁČEK Jiří15667583968557888
POSPÍŠIL Peter168364644765636456
PROKOP Jiří177886667666848556
RIESNER Josef1853557636676344
ROSENKRANZ Egon1610566754666547565
STEJSKALOVÁ Stanislava196356564565473
STRAŠÁK Pavel16566545855747786
VEČEŘA Radek176455646467646666
VOLNÁ Renata17648586448648367
ŠEBL Petr1
ŠIMONOVSKÝ Milan197756564967579577
ŤOKOVÁ Helena186445854855768458
ŽIGÁRDY Martin14497437577836568



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
12.8.2018UNDER ARMOUR GOLF TOUR
& nedělní klubový (eklektik)
Kaskáda 2012 - KD"A" - společná stableford HCP 0 - 18
12.8.2018UNDER ARMOUR GOLF TOUR
& nedělní klubový (eklektik)
Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 18,1 - 36
12.8.2018UNDER ARMOUR GOLF TOUR
& nedělní klubový (eklektik)
Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 37 - 54
17.6.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
17.6.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 20,6 - 54
17.6.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 20,5
3.6.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 24,0 - 54
3.6.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 23,9
3.6.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
20.5.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 20,0 - 54
20.5.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 19,9
20.5.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
22.4.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 19,9
22.4.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
22.4.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 20,0 - 54



xx