EKLEKTIK Golf Clubu Brno 2018

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.VESELÝ Martin454334332544443444467
2.KŘENEK Jan354244443534453524368
2.VOKŘÁL Jonáš554344443444443424468
2.DUBŠÍK Pavel645234433544542434568
5.VEČEŘA Rudolf454344423644543424469
6.SEDLÁŘ Jaroslav254244434634443534470
7.POLÁKOVÁ Mariana454244443544543535472
7.HORNÁ Lucie655344543545442524472
9.ONDRUCH Vít664345442545553433473
10.PACHOVSKÝ Zdeněk355344334553454534574
10.CHALOUPKA Michal356344434545542525474
10.KUBÁSEK Radek455344443544543534574
10.FIALA Zbyněk664344433545544534474
10.SEDLÁČEK ML. Jan655344344635553524474
15.POLIŠENSKÝ Zdeněk René155334434844544444375
15.KROUPA Tomáš264345443554562434475
15.STANĚK Jan255345443554543534475
15.NOVOTŇÁK Radek654244542644642545575
19.KOTRBÁČEK Václav164344443454643634576
20.HÁJEK Karel455434344644543545577
20.SEDLÁČEK Jan555344443644544544577
22.PANUŠ Vilém355344343555544545578
23.JÍZDNÝ David155345444545644535479
23.MAREČEK Petr276344543444554435579
23.HLAVINKA Radovan365454444544543534679
23.KOLÁČKOVÁ Eva564354543545553535579
27.NESTRAŠIL Stanislav164344444655644533680
27.STEHNO Alois355344443654553545680
27.PROS Roman455345343546644646380
30.POLAN Richard154444433655643537681
30.NOVÁK Lukáš264254454645554634581
30.ROSÁK Michal355346644544552635581
33.ŠMEJKALOVÁ Melanie155547353544563544582
33.SYMERSKÝ Jiří175344433744444655682
33.MECHLOVÁ Eliška156356444645533536582
33.MOJŽÍŠ Milan165355444745544544482
33.BEZDĚK David265344455554555435582
33.MATOUŠ Milan464445444645653534682
33.HOFFMANN Jaromír564345544544654536582
40.STARÁ Karolína155449434544635644483
40.JÍZDNÝ Tomáš176344543644544554683
40.SEDLÁČKOVÁ Jana675354644735544535483
43.VAŠÍČEK František354345544655654536584
43.FAJKUS Roman575335454644754634584
43.SVÁTEK Jan565345552644553744784
46.POLÁK Hynek155364454744553557485
46.VESELÝ Kryštof Jan155344543654565556585
46.TUČEK Ladislav275354543545454646685
46.KLEMENT Pavel264345544645654645585
46.WERNER Juraj255365453645554565485
46.VAŠEK Vladimír266265543755453734585
46.NEKUŽA Karel275435443555644645685
46.HANÁK Stanislav355454544645564545585
54.ŠUSTEK Jan155365554544654545686
54.KREML Pavel166334444745563656586
54.SVOJANOVSKÝ Jindřich285354454546644635586
54.MICHELFEIT Stanislav473345444655745664486
54.VOSKA Lubomír575254543645754645586
59.DRACHOVSKÁ Michala165344444746654545787
59.TRAN Chuyen165455644556544634687
59.LUBOJACKÁ Vladimíra185445553636553555587
59.BADIN Jiří174355654575454543687
59.HLINOMAZOVÁ Sofie265345543645754655587
59.VOSTAL Luděk266444554644555645587
59.NEDBÁLEK Pavel365345555644554646587
66.LEICMAN Petr164346544764643746588
66.MIČÁNEK Lubomír265465544555554546588
66.NOVÁK Ivo265355553555745546588
66.MIČKA Jiří365345554655563646588
66.NĚMEČKOVÁ Yvona675355553655644635688
71.VOLNÁ Renata276455544546564536589
71.KAFONĚK Ludvík275445554655554844489
71.VRÁNA Zdeněk276445543764755535489
74.BRYCHTA Michal166365454545566545690
74.ELLER Richard166445443556554655890
74.CHUDÝ Jiří276345454656654645590
77.CHADIM Pavel165254653873755645591
77.PICEK Libor165244543755785556591
77.VEČEŘA Radek266456364645654636691
80.TRTÍLEK Stanislav177255554645655655592
80.KOČÍ Milan1105457544755553536492
80.STARÝ Václav157354545755563746692
80.ŘEHÁK Vladislav155445555644674646792
80.STARÝ Václav265456554665445546792
80.BEZDĚK Martin365455644655555646692
80.KARÁSEK Ivo366365553546644847592
80.KOBZA ST. Miroslav366454554665663745592
88.KRAUSE Jaroslav164366455755763556593
88.NOSSEK Tomáš165244444657845857593
88.ČTVRTNÍČEK Miroslav376465543745664655593
91.MÁLEK Petr176356554564665545794
91.JANKŮ Pavel155356564965654564594
91.MIČKA Robert177336645645555755694
91.VÁGNER Marek165455574565645745694
91.MATĚJKA Zdeněk286465443646755744694
96.Dobšík Libor166336673755755646595
96.HOVORKA Miloš1693564531054655554595
96.HLADÍK Pavel1554454566545731056695
96.FIKERA Marek375365644736653767595
100.SVOBODNÍK Pavel165445674755565656596
100.ŠVÁB Karel1963555451155735634596
100.TOMEČEK Christian Lucas178346444664863757496
100.KNOLL Eduard165648864555654554596
100.ŠTĚPÁNEK Martin276355663754574655796
100.KOMÁREK Jan275537534866664645696
100.HLUBINKA Martin276454654845644756696
107.ZAPLETALOVÁ Anna154557756644655646797
107.BUBRLE Filip185344745956654745697
107.HOFFMANN Petr157546654845654556797
107.KASPAR Martin156455564865564648597
107.REMUNDOVÁ Kateřina386464545657763646597
112.POSPÍŠIL Pavel167465556756654654698
112.VLČEK Dalibor179556464664954544598
112.KADLČKOVÁ Anna175575466555655557598
115.DVOŘÁK Zdeněk177544446767564836699
115.BROKEŠ Jiří175356965845654745599
115.MALÝ Vratislav376357843756665646599
118.NITSCHNEIDER Richard1566748636477437575100
118.ČTVRTNÍČKOVÁ Jana2964555647456548557100
120.HÁJKOVÁ Marcela2762667547657648366101
121.PAVLÍK Vladimír1664655579667547446102
121.KASPAR Tadeáš1663576647657646477102
121.GAJDOŠ Martin16115566436555457568102
121.SLOVÁČEK David1953455546657776396102
125.SOBOTKA Tomáš1753786546566846666104
126.URMINSKÝ Ondřej18545774476673574115105
127.OTIEPKOVÁ Ester2883665457577748466106
128.JÍZDNÝ Antonín1874476557677746386107
128.STEJSKALOVÁ Michaela1985787557546536377107
128.BORDIGNON Marco1866776535666748467107
128.FLORIAN Richard1964687656486666455107
132.BENEŠ Petr1764665476677548858109
132.KREJČÍ David1774766546768737577109
132.DRAGONETTI Ivana1763765757878666258109
132.JANDORA Miroslav1763766377658668567109
132.HÁJEK Libor2784666657577656576109
132.OPLATKOVÁ Marta3973666556579647477109
138.ŠIMÍK Michal1966757548466757666110
139.ROHLÍNEK Tomáš1763677547659669667112
140.ROHLÍNEK Pavel1863656667778977465113
140.DOSTÁLOVÁ Hana166410665685575585106113
142.ŠEDIVÝ Miroslav18946666465656710787116
143.CHADIMOVÁ Radka1984768638789766366117
144.VALENTOVÁ Hana191047767474687467710120
145.KOCIAN Tomáš1111047665387610657788124
146.ČERVINKA Petr1974886657858579788125
147.DUŠILOVÁ Ljuba1784678561175117610687129
147.PROCHÁZKA Jakub198772756749109569712129
149.URMINSKÁ Hana11185812127612768977777146


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BAJAROVÁ Marta165767647775735386
BAROŠ Michal176345453566565656
BLATNÝ Zdenek173575767655436575
BŮŽKOVÁ Hana198478549667559566
CHODÁKOVÁ Natalie1107556886566458486
CHUDÁ Kateřina16547646845575657
DALÍK Jaromír176468335747
DANIELOVÁ Věra186346646667747376
DOSTÁLOVÁ Tereza1864875761077985577
DROBÍLEK Radovan175665463567745656
FERKO Peter15345556555645367
HAMZÍKOVÁ Emílie16379555867106610678
HANÁK Lukáš167655656446636556
HAVRÁNKOVÁ Ivana188585555677657776
HRUŠKA Milan175467446554435
HUBÁLEK Božetěch175366545566856445
JEŽEK Radek1663765656558377
KLANICA Jaromír255546645735545365
KLIMEŠ Michal193685488456559687
KOLLER Ivan17736386644655
KOSTLÁN Pavel1865665558685975
KOZÁK Rostislav17544564448754757
KOZÁKOVÁ Alena197366765788557797
LUKSCHEIDER Marcel1793581254777659386
MACHAČOVÁ Romana17646565776875486
NOVOTNÝ Jan166354735539536457
OBROVSKÝ Vojtěch186591198109107757
OPLUŠTIL Radek1784466686
OŠMERA Jiří17969865388776969
PANCHARTEK Pavel161045676547546569
POLANOVÁ Alexandra17464875676566676
POLÁČEK Jiří15667583968557888
POSPÍŠIL Peter168364644765636456
PROKOP Jiří177886667666848556
RIESNER Josef1853557636676344
ROSENKRANZ Egon1610566754666547565
STEJSKALOVÁ Stanislava196356564565473
STRAŠÁK Pavel16566545855747786
SVOBODA Tomáš17767788569866367
ŠEBL Petr2785766675665456
ŠIMONOVSKÝ Milan197756564967579577
ŠÍMA Vítězslav163675545646447553
ŤOKOVÁ Helena186445854855768458
ŽIGÁRDY Martin14497437577836568



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
7.10.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 17
7.10.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 17,1 - 54
7.10.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
12.8.2018UNDER ARMOUR GOLF TOUR
& nedělní klubový (eklektik)
Kaskáda 2012 - KD"A" - společná stableford HCP 0 - 18
12.8.2018UNDER ARMOUR GOLF TOUR
& nedělní klubový (eklektik)
Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 18,1 - 36
12.8.2018UNDER ARMOUR GOLF TOUR
& nedělní klubový (eklektik)
Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 37 - 54
17.6.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
17.6.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 20,6 - 54
17.6.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 20,5
3.6.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 24,0 - 54
3.6.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 23,9
3.6.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
20.5.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 20,0 - 54
20.5.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 19,9
20.5.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
22.4.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 19,9
22.4.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
22.4.2018Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 20,0 - 54



xx